wszystkie działy
Twój koszyk jest pusty
Obniż koszt zakupu kasy fiskalnej

Terminale płatnicze

Pytanie „Czy można zapłacić kartą?” pada dziś w coraz większej liczbie firm handlowych oraz usługowych. Wynika to z faktu, że współcześnie konsumenci chcą zdecydowanie częściej sfinalizować transakcję bez używania gotówki czy bilonu. Do tego niezbędne jest jednak urządzenie z odpowiednią funkcjonalnością oraz pakietem usług. Innymi słowy, dopiero po wdrożeniu terminala do kart w danej działalności, możliwe staje się akceptowanie płatności w formie elektronicznej. Jeśli zależy Ci na tym, aby dostosować swój biznes do oczekiwań klientów, sprawdź poniższe rozwiązania technologiczne. I zamów nowoczesny terminal wraz z niezbędnymi funkcjami, m.in. z obsługą e-płatności czy doładowań do telefonu.


PeP Ingenico Desk 2600 z Ingenico Desk 1600

Chcesz wdrożyć funkcjonalną technologię sprzedaży, która pozwoli Ci na sprawne przyjmowanie płatności bezgotówkowych? Terminal stacjonarny Desk 2600, wraz z PIN padem Desk 1600, to idealna propozycja dla Twojego przedsiębiorstwa! Za sprawą takiego rozwiązania będziesz mógł nie tylko akceptować różnego typu transakcje, w tym płatności zbliżeniowe (dokonywane kartą lub telefonem), ale także zaoferować klientom dodatkowe usługi, np. wypłacanie gotówki (cashback) oraz sprzedaż doładowań i kart podarunkowych. Oprócz tego, urządzenia z tego zestawu cechują się kompaktowymi gabarytami, eleganckim designem i intuicyjną obsługą. Nie zwlekaj, już dziś zainwestuj w terminal płatniczy Ingenico Desk 2600 z PIN padem Ingenico Desk 1600!

Terminal płatniczy PeP Ingenico Desk 2600 z Ingenico Desk 1600
Zapytaj o ten produkt szczegółowe informacje

PeP Ingenico Move 3500

Mobilny terminal Move 3500 wykorzystasz zarówno do szybkiego akceptowania e-płatności, jak i do sprzedawania doładowań telefonicznych, wypłat gotówki (rozwiązanie typu cashback), prowadzenia skutecznego systemu lojalnościowego czy nawet przyjmowania opłat za rachunki. Tak, wszystko to będzie możliwe za sprawą kompaktowego urządzenia marki Ingenico! Ponadto, ten model zapewni Ci zarówno bogactwo funkcji, jak i dużą odporność na eksploatację oraz wygodę w codziennej pracy. Terminal Move 3500 to także idealne rozwiązanie do systemu sprzedaży. Urządzenie współpracuje z wieloma kasami fiskalnymi oraz gwarantuje kompatybilność z popularnym oprogramowaniem dla firm. Czas na akceptowanie płatności bezgotówkowych przy zastosowaniu nowoczesnego terminala. Czas na Move 3500 od Ingenico!

Terminal płatniczy PeP Ingenico Move 3500
Zapytaj o ten produkt szczegółowe informacje

Posnet Netpay

Netpay to terminal płatniczy z kolorowym panelem dotykowym, który pod względem gabarytów przypomina smartfony. Za pomocą tego urządzenia zaoferujesz swoim klientom szybkie sfinalizowanie transakcji - zarówno przy pomocy karty magnetycznej, chipowej lub zbliżeniowej, jak i telefonu czy zegarka. Ponadto, Netpay współpracuje z kasami rejestrującymi online od Posnet oraz Fawag. Tego terminala można nawet użyć do udostępnienia internetu - przez GSM lub Wi-Fi. Wtedy Netpay zagwarantuje także dostęp do łącza, za pośrednictwem którego transmitowane będą dane z urządzenia fiskalnego online do Centralnego Repozytorium Kas. Nie zwlekaj, wybierz wszechstronną technologię Posnet i już dziś zacznij przyjmować płatności bezgotówkowe!

Terminal płatniczy Posnet Netpay
Zapytaj o ten produkt szczegółowe informacje

Verifone T650p

Oto Verifone T650p - wszechstronny terminal płatniczy, który zagwarantuje Ci sprawne akceptowanie transakcji bezgotówkowych. Urządzenie wyposażono w obszerny, pojemnościowy panel dotykowy, bardzo mocne podzespoły, bezpieczny system Verifone Secure (bazujący na Android OS) oraz łatwy w obsłudze mechanizm termiczny. Co więcej, T650p posiada pojemną baterię (2 600 mAh), a także zapewnia łączność przez różne interfejsy komunikacyjne, np. Bluetooth, Wi-Fi i GSM. Dzięki temu urządzenie marki Verifone poradzi sobie doskonale zarówno w działalnościach stacjonarnych, jak i mobilnych. A dodatkową zaletą terminala T650p jest poręczna konstrukcja, która przekłada się na dużą wygodę obsługiwania klientów firmy.

Terminal płatniczy Verifone T650p
Zapytaj o ten produkt szczegółowe informacje

PeP Pax A920

Przenośny terminal płatniczy Pax A920 wyposażono w 5-calowy panel dotykowy, bardzo wydajne podzespoły i doskonale znany system operacyjny Android. Korzystanie z tego urządzenia, np. realizowanie e-płatności lub używanie funkcji cashback, jest więc intuicyjne i przypomina obsługę nowoczesnego telefonu. Pax A920 zaoferuje Ci również komunikację bezprzewodową przez Wi-Fi i GPRS, zapewni długie działanie na zasilaniu bateryjnym oraz szybki wydruk różnych dokumentów, m.in. potwierdzeń płatności bezgotówkowych. Dodatkowo, terminal ma małą obudowę, więc nie sprawia żadnego problemu przy pracy w terenie. Nie zwlekaj, już dziś zacznij korzystać z innowacyjnej technologii płatniczej!

Terminal płatniczy PeP Pax A920
Zapytaj o ten produkt szczegółowe informacje

PeP Ingenico Lane 3000

Lane 3000 to funkcjonalny PIN pad o eleganckim wzornictwie, który z łatwością odnajdzie się w Twojej działalności. Ten terminal może współpracować nie tylko z różnymi modelami kas fiskalnych, ale też z zainstalowaną na komputerze aplikacją sprzedażową, np. Insoft PC-Market 7. Jednak w szczególności Lane 3000 pozwoli Ci na sprawne i bezpieczne akceptowanie transakcji elektronicznych. Ten PIN pad obsługuje zarówno różne karty (z paskiem magnetycznym lub chipem, zbliżeniowe), jak i płatności dokonywane przy zastosowaniu urządzeń przenośnych, m.in. smartfonów. Ponadto, Lane 3000 charakteryzuje się kompaktowymi wymiarami i pozwala na zaoferowanie klientom dodatkowych usług, np. cashback lub doładowań do telefonów.

Terminal płatniczy PeP Ingenico Lane 3000
Zapytaj o ten produkt szczegółowe informacje

PayTel Ingenico iWL250

Bezprzewodowe urządzenie, które pozwoli Ci na kompleksową obsługę płatności elektronicznych. Ingenico iWL250 umożliwia używanie kart z paskiem, chipowych i zbliżeniowych, jak również zapewnia przyjmowanie płatności PeoPay z zastosowaniem telefonów komórkowych, sprzedaż doładowań GSM oraz wprowadzenie skutecznego systemu lojalnościowego dla klientów. Poza tym, terminal został wyposażony w duży i czytelny wyświetlacz, intuicyjną w obsłudze klawiaturę oraz mechanizm drukujący, który pracuje z szybkością 30 linii na sekundę. Zainwestuj w nowoczesne urządzenie i wzbogać swoją ofertę o dodatkowe usługi.

Terminal płatniczy PayTel Ingenico iWL250
Zapytaj o ten produkt szczegółowe informacje

PolCard Ingenico Desk 3200

Przyjazny w obsłudze i funkcjonalny terminal płatniczy, który sprawdza się znakomicie w różnego rodzaju punktach handlowych i usługowych. Urządzenie gwarantuje w szczególności obsługę wszystkich popularnych transakcji bezgotówkowych - nie tylko kartowych, ale także dokonywanych za pomocą smartfonów z usługą Google Pay albo Apple Pay. Ponadto, terminal płatniczy Ingenico cechuje się niewielką konstrukcją, posiada klawiaturę z wyrazistymi przyciskami oraz zapewnia współpracę z innymi elementami firmowego systemu, np. z kasami fiskalnymi Posnet, Novitus i Elzab. Ważnym atutem Desk 3200 jest również możliwość zaoferowania klientom dodatkowych usług. Urządzenie pozwoli Ci m.in. na sprzedaż doładowań do telefonów i wypłaty gotówki (cashback).

Terminal płatniczy PolCard Ingenico Desk 3200
Zapytaj o ten produkt szczegółowe informacje

PolCard Ingenico Move 2500

Move 2500 jest bezprzewodowym terminalem, który sprawdza się świetnie zarówno w działalnościach mobilnych, jak i w punktach handlowych bądź usługowych, np. w lokalach gastronomicznych. Urządzenie gwarantuje nie tylko szybkie akceptowanie różnego rodzaju transakcji bezgotówkowych, ale też dużą swobodę pracy, długi czas funkcjonowania na zasilaniu akumulatorowym oraz płynną łączność z pozostałymi elementami rozwiązania systemowego. Co więcej, Move 2500 wyróżnia się eleganckim wyglądem i niewielkimi wymiarami, a także zapewnia intuicyjną obsługę za pomocą wyrazistej klawiatury i kolorowego wyświetlacza. Zacznij korzystać z funkcjonalnego urządzenia, które wprowadzi płatności bezgotówkowe do Twojej firmy!

Terminal płatniczy PolCard Ingenico Move 2500
Zapytaj o ten produkt szczegółowe informacje

PeP Ingenico Desk 3500 z Ingenico Desk 1500

Terminal Desk 3500, w zestawie z PIN padem Desk 1500, pozwoli Ci nie tylko na szybkie i wygodne akceptowanie płatności elektronicznych, ale także na zaoferowanie nabywcom dodatkowych usług, np. doładowań do telefonów komórkowych, opłat za rachunki czy wypłat gotówki (cashback). Poza tym, same w sobie urządzenia marki Ingenico charakteryzują się wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, nowoczesnym designem oraz przyjazną obsługą. Modele Desk 3500 i Desk 1500 zostały wyposażone m.in. w kolorowe wyświetlacze i wyraziste klawiatury. Cała technologia płatnicza od Ingenico zapewnia też kompatybilność z kasami fiskalnymi różnych producentów oraz wieloma programami dla firm. Nie zwlekaj, zacznij korzystać z praktycznego rozwiązania, dzięki któremu obsługa transakcji będzie szybka, jak nigdy dotąd!

Terminal płatniczy PeP Ingenico Desk 3500 z Ingenico Desk 1500
Zapytaj o ten produkt szczegółowe informacje
wszystkie / 10 / 20 / 30 produktów na stronie
Zapytaj o ten produkt
×

Obniż koszt zakupu kasy fiskalnej
Skontaktuj się z nami

Polskie Centrum Kas Fiskalnych
ul. Fosa 41
02-768 Warszawa

tel.: +48 22 550 32 00
warszawa@pckf.pl

pn. - pt. 8:00 - 18:00, sob. 8:00 - 16:00

Polskie Centrum Kas Fiskalnych
ul. Grójecka 122
02-367 Warszawa

tel.: +48 22 550 32 10
warszawa@pckf.pl

pn. - pt. 8:00 - 18:00

Polskie Centrum Kas Fiskalnych
ul. Kosińskiego 21
61-521 Poznań

tel.: +48 61 271 00 00
poznan@pckf.pl

pn. - pt. 9:00 - 17:00

Polskie Centrum Kas Fiskalnych
ul. Miedziana 10
90-038 Łódź

tel.: +48 42 295 50 00
lodz@pckf.pl

pn. - pt. 9:00 - 17:00

Polskie Centrum Kas Fiskalnych
ul. Fabryczna 2
20-301 Lublin

tel.: +48 81 474 00 00
lublin@pckf.pl

pn. - pt. 9:00 - 17:00

Warszawa (2) Poznań Łódź Lublin Katowice
Zadzwoń do mnie
22 550 32 00
Twój koszyk jest pusty
×

Zamów terminal płatniczy
z Pakietem Korzyści PCKF


Pobierz indywidualny kod rabatowy

Wprowadź numer telefonu oraz e-mail, a otrzymasz indywidualny kod rabatowy.

×