wszystkie działy
Twój koszyk jest pusty
Kasy fiskalne Posnet Odporne na intenstwne użytkowanie

Kasa fiskalna Posnet Ergo Online

Posnet Ergo Online

Posnet Ergo Online jest kompaktowym urządzeniem, które gwarantuje m.in. transmisję danych do Centralnego Repozytorium Kas oraz płynną komunikację z terminalami do kart płatniczych. Co więcej, w przyszłości wspomniany model zaoferuje Ci m.in. automatyczną aktualizację oprogramowania. Oprócz funkcjonalności kasy online, w urządzeniu marki Posnet zastosowano także szereg innych, przyjaznych rozwiązań technologicznych. Ergo Online umożliwia m.in. proste rozbudowanie standardowych interfejsów komunikacyjnych, zmianę pojemności bazy towarowej (PLU) czy integrację z szalką ważącą. Ponadto, kasę wyposażono w 2 graficzne ekrany, szybki mechanizm drukujący i klawiaturę z przyciskami funkcyjnymi. Postaw na nowoczesną i intuicyjną w obsłudze technologię sprzedaży, dzięki której obsługa klientów stanie się zarówno skuteczna, jak i wygodna!

USB Wersja
Kup teraz 1 29900 złnetto 1 59777 złbrutto 1 29900 złnetto 1 59777 złbrutto Cena

Ogólne informacje


Funkcjonalność kasy fiskalnej online

Ergo Online zaoferuje Ci funkcjonalności kasy fiskalnej online. Dodatkowo, w przypadku tego modelu możesz zdecydować, jak będzie przebiegała transmisja danych do CRK. Współpraca z Centralnym Repozytorium Kas może się odbywać po podłączeniu Ergo Online do komputera (przez USB) i udostępnieniu internetu, a także za pośrednictwem opcjonalnego standardu Wi-Fi lub przy pomocy modemu GPRS. Ponadto, ten model zapewnia kompatybilność z terminalami płatniczymi oraz automatyczną aktualizację oprogramowania.


Wybierz wariant bazy PLU - teraz lub w przyszłości!

Kasa fiskalna Posnet Ergo Online umożliwi Ci precyzyjne zaprogramowanie asortymentu. Urządzenie jest dostępne w 3 wariantach, z różną pojemnością bazy towarowej - 4 000, 6 000 lub 8 000 PLU. Zaletą tego modelu jest fakt, że także w trakcie użytkowania kasy można zwiększyć zakres obsługiwanych produktów lub usług. Poza tym, Ergo Online pozwoli Ci na zdefiniowanie wszystkich elementów asortymentu przy zastosowaniu nazw o długości nawet do 40 znaków. Sięgnij po urządzenie fiskalne, które można rozbudować wraz z rozwojem przedsiębiorstwa.


Kompleksowa integracja z szalką ważącą

Ergo Online jest kasą rejestrującą, którą można łatwo zintegrować z szalką ważącą (opcjonalnie). Dzięki temu nie tylko obsługa bieżących transakcji, ale także nadzorowanie pomiarów odbywa się przy pomocy tego samego interfejsu - klawiatury i ekranu urządzenia fiskalnego. Oprócz tego, szalka dołączona do modelu Ergo Online waży produkty o maksymalnej masie 15 kg, z dokładnością do 5 g. Korzystaj z wielofunkcyjnego rozwiązania technologicznego!


Automatycznie zapisze ważne dane firmowe

Kasa fiskalna Ergo Online posiada m.in. pamięć chronioną i kartę micro SD/micro SDHC o pojemności 4 GB. Dzięki takiemu rozwiązaniu urządzenie automatycznie zapisuje ważne informacje o prowadzonej ewidencji w formie elektronicznej, np. kopię wystawionych paragonów. To zaś zapewnia nie tylko bezpieczne i wygodne przechowywanie dokumentacji oraz zdalną archiwizację danych, ale też mniejsze wydatki na materiały eksploatacyjne. Kasa Posnet Ergo Online zużywa jednorazowo 1 rolkę papieru termicznego.


Dopasuj interfejsy komunikacyjne do potrzeb swojej firmy

Ergo Online idealnie sprawdzi się we współpracy z innymi elementami systemu. Standardowo kasa jest wyposażona w złącze komunikacyjne USB, ale możesz ją również zamówić z opcjonalnymi interfejsami. Oferowane są 3 dodatkowe warianty: moduł rozszerzenia I (2 x RS-232, port szuflady), moduł rozszerzenia II (2 x RS-232, port szuflady, Wi-Fi, Bluetooth), moduł rozszerzenia III (2 x RS-232, port szuflady, modem 3G). Dodatkowo, nawet jeżeli na początku wybierzesz Ergo Online w wersji podstawowej, w każdej chwili model ten można wzbogacić o technologię do komunikacji bezprzewodowej. Zainwestuj w kasę fiskalną, która spełni oczekiwania Twojej firmy!


Wydajny i prosty w obsłudze mechanizm termiczny

W kasie rejestrującej Posnet Ergo Online obecny jest wytrzymały i prosty w obsłudze mechanizm termiczny. W rezultacie, urządzenie wystawia różne dokumenty z szybkością 20 linii na sekundę. Model Ergo Online zapewnia też dziecinnie łatwą instalację rolki papieru (na zasadzie "drop in - wrzuć i drukuj"), ustawienie logo Twojego przedsiębiorstwa w nagłówku paragonu i stosowanie długich nazw poszczególnych elementów asortymentu na dowodach sprzedaży - maksymalnie do 40 znaków.


2 obszerne ekrany i przyciski definiowalne

Zależy Ci na łatwej w obsłudze kasie rejestrującej, która przyspieszy prowadzenie handlu? Wybierz Ergo Online! Urządzenie posiada 2 obszerne ekrany graficzne - operatora i klienta - więc zapewnia stały dostęp do czytelnych komunikatów dotyczących przebiegu transakcji. Natomiast klawiatura z 27 przyciskami funkcyjnymi pozwoli Ci na zaprogramowanie szybkiej sprzedaży popularnych produktów lub usług oraz zdefiniowanie bezpośredniego dostępu do często stosowanych opcji, np. wydruku raportu dobowego. Posnet Ergo Online to kasa na miarę XXI wieku!


Umieści NIP klienta na paragonie

Ergo Online wydrukuje paragon fiskalny z NIP-em nabywcy. Dzięki temu zagwarantujesz swoim klientom szerszy zakres usług. Co więcej, kasa pozwala na zdefiniowanie maksymalnej kwoty, przy której drukowany będzie ten numer. A zgodnie z funkcjonującym prawem, jeśli łączna należność nie wyniesie więcej niż 450 zł (100 euro), paragon fiskalny z NIP-em nabywcy może zostać wykorzystany jako uproszczona faktura.


Zasilanie sieciowe lub akumulatorowe

Urządzenie oferuje 2 sposoby zasilania: sieciowe lub za pomocą wydajnego akumulatora 2150 mAh. Dzięki temu ewentualny brak zewnętrznego źródła energii nie skończy się automatycznym zaprzestaniem pracy. Ergo Online, przy całkowicie naładowanej baterii, pozwoli Ci na wydrukowanie nawet 6 000 linijek na paragonach. Postaw na kasę rejestrującą pełną energii!


Małe gabaryty i wytrzymała obudowa

Ergo Online to szeroki zakres funkcjonalności, które zamknięto w kompaktowej i szczelnej obudowie. Kasę wykonano z wysokiej jakości materiałów, a precyzyjne spasowanie poszczególnych elementów zapewnia wytrzymałość na wstrząsy oraz wnikanie wody lub pyłu. Urządzenie może się także pochwalić niewielkimi gabarytami. Jego wymiary to jedynie 230 x 62 x 94 mm, natomiast waga - tylko 0,6 kg! Dzięki temu model Ergo Online sprawdzi się zarówno w punkcie handlowo-usługowym, np. na stanowisku pracy o ograniczonej powierzchni, jak i przy sprzedaży mobilnej.

Specyfikacja techniczna


Parametry bazy danych

ilość towarów (PLU)
4 000 / 6 000 / 8 000
ilość dodatkowych kodów kreskowych
1 000
ilość znaków nazwy towaru (max)
40
ilość grup towarowych
32
ilość kasjerów
16
ilość opakowań
65
ilość rabatów / narzutów
16
ilość stawek VAT
7 (A, ..., G)
bufor paragonów
tak, 5 000 pozycji

Mechanizmy drukujące

rodzaj
termiczny
ilość znaków w wierszu
40
szybkość wydruku
20 linii/s
papier
57 mm / 30 m

Wyświetlacze

klienta
graficzny LCD z podświetleniem, 192 px × 64 px
operatora
graficzny LCD z podświetleniem, 192 px × 64 px

Klawiatura

rodzaj
stykowa
ilość klawiszy definiowalnych
27 (9 klawiszy × 3 poziomy)

Interfejsy komunikacyjne

RS-232
brak / 2 (1 × RJ-12, 1 × RJ-45)
USB
1 (typu A)
Ethernet
brak
Wi-Fi
brak / 1
PS/2
brak
Bluetooth
brak / 1
modem GSM
brak / 1

Współpraca z urządzeniami

komputer
tak (RS-232, USB, Wi-Fi, Bluetooth)
skaner kodów kreskowych
tak (RS-232, USB)
waga
tak (RS-232)
szuflada
tak (USB, RJ-12)
drukarka bonowa
tak (RS-232)
terminal do kart płatniczych
tak (RS-232)

Komunikacja z CRK

Ethernet
nie
Wi-Fi
nie / tak
Bluetooth
nie / tak
GSM
nie / tak
USB
tak

Zasilanie

awaryjne
akumulator Li-Ion 7,2 V / 2,15 Ah
z sieci
zasilacz DC 5 V / 1 A; zasilacz DC 12 V / 2,5 A

Wymiary i waga

wysokość
62 mm
szerokość
94 mm
długość / głębokość
230 mm
waga
0,60 kg

Rekomendacje użytkownikówNie ma jeszcze żadnych opinii o tym produkcie.
Twoja może być pierwsza! Dodaj opinię o produkcie

Podobne produkty


Fawag Lite Online

Kasa fiskalna Fawag Lite Online
 • kompaktowa obudowa
 • Ethernet w standardzie
 • transmitowanie danych do CRK
 • łatwa wymiana rolki papieru
 • współpraca z terminalem płatniczym
szczegółowe informacje Cena od 1 34900 złnetto 1 65927 złbrutto 1 34900 złnetto 1 65927 złbrutto Kup teraz

Elzab Mini LT Online

Kasa fiskalna Elzab Mini LT Online
Rabat 195,71 zł
 • Wi-Fi i Bluetooth w standardzie
 • 10 000 pozycji towarowych
 • 61 skrótów klawiszowych
 • współpraca z terminalem płatniczym
 • transmitowanie danych do CRK
szczegółowe informacje Cena od 1 59000 złnetto 1 95570 złbrutto 1 43089 złnetto 1 75999 złbrutto Kup teraz Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 955,70 zł brutto

Elzab K1 Slim Online

Kasa fiskalna Elzab K1 Slim Online
 • 5-calowy ekran dotykowy
 • komunikacja z CRK: Wi-Fi lub GSM
 • bardzo małe gabaryty
 • 5 000 pozycji PLU
 • wydajna bateria
szczegółowe informacje Cena 1 49000 złnetto 1 83270 złbrutto 1 49000 złnetto 1 83270 złbrutto Kup teraz

Novitus Mała Online

Kasa fiskalna Novitus Mała Online
 • 20 000 pozycji towarowych
 • kompaktowa obudowa
 • transmitowanie danych do CRK
 • Ethernet w standardzie
 • współpraca z terminalem płatniczym
szczegółowe informacje Cena od 1 49000 złnetto 1 83270 złbrutto 1 49000 złnetto 1 83270 złbrutto Kup teraz

Elzab K10 Online

Kasa fiskalna Elzab K10 Online
 • mała, lekka obudowa
 • transmitowanie danych do CRK
 • 6 wariantów koloru obudowy
 • panel dotykowy
 • współpraca z terminalem płatniczym
szczegółowe informacje Cena od 1 69000 złnetto 2 07870 złbrutto 1 69000 złnetto 2 07870 złbrutto Kup teraz

Elzab Mini Online

Kasa fiskalna Elzab Mini Online
Rabat 195,71 zł
 • Ethernet w standardzie
 • 10 000 pozycji towarowych
 • 2 wersje klawiatury
 • transmitowanie danych do CRK
 • współpraca z terminalem płatniczym
szczegółowe informacje Cena od 1 59000 złnetto 1 95570 złbrutto 1 43089 złnetto 1 75999 złbrutto Kup teraz Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 955,70 zł brutto

Finansowanie zakupu


Zapytaj o ten produkt

Polskie Centrum Kas Fiskalnych
ul. Fosa 41
02-768 Warszawa

tel.: +48 22 550 32 00
warszawa@pckf.pl

pn. - pt. 8:00 - 18:00, sob. 8:00 - 16:00

Polskie Centrum Kas Fiskalnych
ul. Grójecka 122
02-367 Warszawa

tel.: +48 22 550 32 10
warszawa@pckf.pl

pn. - pt. 8:00 - 18:00

Polskie Centrum Kas Fiskalnych
ul. Kosińskiego 21
61-521 Poznań

tel.: +48 61 271 00 00
poznan@pckf.pl

pn. - pt. 9:00 - 17:00

Polskie Centrum Kas Fiskalnych
ul. Miedziana 10
90-038 Łódź

tel.: +48 42 295 50 00
lodz@pckf.pl

pn. - pt. 9:00 - 17:00

Polskie Centrum Kas Fiskalnych
ul. Fabryczna 2
20-301 Łódź

tel.: +48 81 474 00 00
lublin@pckf.pl

pn. - pt. 9:00 - 17:00

Warszawa (2) Poznań Łódź Lublin Katowice
Zadzwoń do mnie
22 550 32 00
Dodaj opinię o produkcie

5/5

×

Obniż koszt zakupu kasy fiskalnej
Twój koszyk jest pusty
×

Zamów kasę fiskalną Posnet Ergo Online
z Pakietem Korzyści PCKF

Pobierz indywidualny kod rabatowy

Wprowadź numer telefonu oraz e-mail, a otrzymasz indywidualny kod rabatowy.

×