wszystkie działy
Twój koszyk jest pusty
Obniż koszt zakupu kasy fiskalnej

Drukarki kart plastikowych

Poniżej znajdziesz wyspecjalizowane, nowoczesne i przyjazne w obsłudze drukarki, które znajdują zastosowanie przy umieszczaniu różnych treści na kartach plastikowych. Pytanie jednak, w przypadku wykonywania jakich zadań urządzenia te sprawdzają się najlepiej? Przy ich użyciu można m.in. wystawiać karty lojalnościowe, identyfikatory firmowe czy legitymacje. I co najważniejsze, drukarki dostępne w ofercie zapewniają wiele udogodnień oraz praktycznych funkcjonalności. Technologie te pracują w wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu gwarantują wystawianie atrakcyjnych kart plastikowych. Dodatkowo, poszczególne modele można zamówić z konkretnymi interfejsami komunikacyjnymi, co ułatwia ich wdrożenie w firmie.


Evolis Edikio Access

Oto intuicyjne w obsłudze urządzenie Evolis, które zaoferuje Ci sprawne drukowanie kart z danymi o konkretnych elementach asortymentu. Edikio Access można wykorzystywać np. do informowania klientów o cenach i składzie wybranych produktów. A w przypadku tego urządzenia wystawienie 1 karty, z nadrukiem monochromatycznym, trwa zaledwie 15 sekund! Ponadto, Edikio Access działa w wysokiej rozdzielczości 300 dpi i oferuje stosowanie czcionki przypominającej z wyglądu pisanie kredą po tablicy. W rezultacie, urządzenie zapewnia zaprojektowanie i wystawienie atrakcyjnych kart z informacjami, które przyciągają wzrok klientów. Już teraz zacznij korzystać z funkcjonalnej drukarki, która stanie się istotnym elementem Twojego systemu.

Drukarka kart plastikowych Evolis Edikio Access
Kup teraz 4 69300 złnetto 5 77239 złbrutto 4 69300 złnetto 5 77239 złbrutto Cena szczegółowe informacje

Evolis Zenius

Wszechstronna i prosta w obsłudze drukarka, która charakteryzuje się innowacyjnym wyglądem. Evolis Zenius drukuje w rozdzielczości 300 dpi, dzięki czemu zapewnia wysoką jakość pracy. Drukarka została wyposażona w podajnik oraz odbiornik kart, jak również umożliwia korzystanie z wybranego trybu wydruku: monochromatycznego lub kolorowego. Poza tym, Zenius znakomicie spisuje się w trakcie współpracy z różnymi urządzeniami oraz cechuje się niewielkimi gabarytami i solidną obudową. Dzięki temu drukarka stanie się ważnym elementem systemu funkcjonującego w Twoim przedsiębiorstwie. Zainwestuj w technologię, która zaoferuje sprawny wydruk kart plastikowych.

Drukarka kart plastikowych Evolis Zenius
Kup teraz 4 99800 złnetto 6 14754 złbrutto 4 99800 złnetto 6 14754 złbrutto Cena szczegółowe informacje

Zebra ZC100

Nowoczesna drukarka, która wyróżnia się nie tylko bogatą funkcjonalnością i wysokimi parametrami technicznymi, ale też solidnym wykonaniem oraz atrakcyjnym wyglądem. ZC100 działa w rozdzielczości 300 dpi - w technologii termosublimacyjnej i termotransferowej. Poza tym, urządzenie już w standardowym wariancie posiada podajnik i odbiornik na karty plastikowe, zapewnia wysokiej jakości nadruk jednostronny (w trybie kolorowym lub monochromatycznym) oraz oferuje łatwy montaż materiałów eksploatacyjnych, np. taśm barwiących. Zaletą tego modelu jest również możliwość rozszerzenia o dodatkowy interfejs komunikacyjny - port Ethernet. Nie czekaj, zacznij korzystać z przyjaznej w obsłudze i niezawodnej drukarki kart plastikowych od Zebra!

Drukarka kart plastikowych Zebra ZC100
Kup teraz 6 15591 złnetto 7 57177 złbrutto 6 15591 złnetto 7 57177 złbrutto Cena od szczegółowe informacje

Evolis Primacy 2

Evolis Primacy 2 to urzekająca eleganckim wzornictwem drukarka kart plastikowych, która cechuje się bogatą funkcjonalnością i solidną konstrukcją. Urządzenie drukuje jednostronnie, w trybie monochromatycznym bądź kolorowym. Dużym atutem tego modelu jest też rozdzielczość wydruku, która wynosi aż 300 dpi. Dzięki temu Primacy 2 tworzy wysokiej jakości nadruki na kartach plastikowych. Urządzenie standardowo obsługuje także 2 złącza komunikacyjne - USB i Ethernet - umożliwiając pełną integrację z praktycznie każdym systemem. Dodatkowo, model Primacy 2 generuje niski poziom hałasu, więc praca przy jego pomocy nie jest uciążliwa dla operatora. Trudno o drugie tak funkcjonalne i eleganckie urządzenie do wydruku kart plastikowych! Technologia od Evolis już dziś może być Twoja.

Drukarka kart plastikowych Evolis Primacy 2
Kup teraz 6 65126 złnetto 8 18105 złbrutto 6 65126 złnetto 8 18105 złbrutto Cena od szczegółowe informacje

Evolis Edikio Duplex

Potrzebna Ci wielozadaniowa drukarka kart, która usprawni realizowanie zadań w Twojej firmie? Evolis Edikio Duplex to świetny wybór! Urządzenie zagwarantuje Ci nie tylko skuteczne umieszczanie nadruku w trybie monochromatycznym lub kolorowym, ale także prostą instalację materiałów eksploatacyjnych, obsługę przy zastosowaniu panelu dotykowego oraz działanie w rozdzielczości 300 dpi. Ponadto, w zestawie z tym modelem otrzymasz 200 kart PVC (matowych, w kolorze czarnym), białą folię (na 1 000 druków) i praktyczne narzędzie informatyczne Edikio Software Pro Edition. W związku z tym, błyskawicznie zaczniesz pracę przy zastosowaniu urządzenia marki Evolis.

Drukarka kart plastikowych Evolis Edikio Duplex
Zapytaj o ten produkt 6 80000 złnetto 8 36400 złbrutto 6 80000 złnetto 8 36400 złbrutto Cena szczegółowe informacje

Zebra ZC300

Poszukujesz zaawansowanej technologicznie i funkcjonalnej drukarki kart plastikowych, która stanie się wizytówką Twojej firmy? Zainwestuj w ZC300 marki Zebra! Urządzenie cechuje się zarówno wysokimi parametrami technicznymi, jak i solidnym wykonaniem oraz eleganckim wzornictwem. Oprócz tego, ZC300 już w standardzie posiada wiele przydatnych rozwiązań, m.in. panel operatora z wyświetlaczem LCD, podajnik i odbiornik na karty plastikowe czy złącze Ethernet. Urządzenie marki Zebra oferuje również prosty montaż taśmy barwiącej oraz jest zgodne z popularnymi systemami operacyjnymi - Windows, iOS czy Linux. Zainwestuj w nowoczesną technologię, dzięki której szybko stworzysz i wydrukujesz różnego rodzaju karty plastikowe.

Drukarka kart plastikowych Zebra ZC300
Kup teraz 7 81320 złnetto 9 61024 złbrutto 7 81320 złnetto 9 61024 złbrutto Cena od szczegółowe informacje

Entrust Sigma DS1

Sigma DS1 to łatwe w obsłudze i funkcjonalne urządzenie, które zaoferuje Ci szybki zadruk kart w technologii termosublimacyjnej. Ten model marki Entrust działa zarówno w trybie kolorowym, jak i monochromatycznym, a także obsługuje różne taśmy barwiące. Dzięki temu z łatwością dopasujesz wydruk kart plastikowych do bieżących potrzeb. Ponadto, model Sigma DS1 oferuje proste wdrożenie w przedsiębiorstwie. Urządzenie posiada popularne złącze komunikacyjne USB oraz zapewnia kompatybilność z różnymi systemami Windows. Sigma DS1 będziesz mógł również wzbogacić o opcjonalny moduł Wi-Fi, co pozwoli Ci na zarządzanie drukarką kart plastikowych np. przy pomocy smartfona.

Drukarka kart plastikowych Entrust Sigma DS1
Kup teraz 8 38041 złnetto 10 30790 złbrutto 8 38041 złnetto 10 30790 złbrutto Cena szczegółowe informacje

Entrust Sigma DS2

Sigma DS2 to funkcjonalna i solidnie wykonana drukarka, która zaoferuje Ci zadrukowywanie wysokiej jakości treści na różnego typu kartach. Urządzenie Entrust wykorzystuje do tego technologię termosublimacyjną, działającą w rozdzielczości 300 dpi - w trybie jedno- lub dwustronnym, w kolorze bądź monochromatycznie. Dzięki temu Sigma DS2 sprawdza się świetnie przy realizowaniu zleceń dotyczących wydruku kart. Ponadto, urządzenie posiada 2 popularne porty komunikacyjne (USB i Ethernet), oferuje rozbudowę o dodatkowy interfejs Wi-Fi oraz gwarantuje kompatybilność z systemami Windows. Wszystko to sprawia, że drukarka kart plastikowych Entrust Sigma DS2 z łatwością zintegruje się z rozwiązaniem technologicznym, które działa w Twoim przedsiębiorstwie.

Drukarka kart plastikowych Entrust Sigma DS2
Kup teraz 9 91396 złnetto 12 19417 złbrutto 9 91396 złnetto 12 19417 złbrutto Cena szczegółowe informacje

Zebra ZXP Series 7

Innowacyjna drukarka kart, która oferuje błyskawiczną pracę przy wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów eksploatacyjnych. Zebra ZXP Series 7 pozwala na stosowanie wybranego trybu wydruku: monochromatycznego (czarnego) lub kolorowego. Standardowo urządzenie umieszcza nadruk na jednej stronie, ale może go też wykonywać dwustronnie (opcja dodatkowa). Oprócz tego, ZXP Series 7 idealnie sprawdza się przy współpracy z różnymi elementami systemu, chociażby z komputerem lub terminalem komputerowym, gwarantując szybką transmisję danych. Urządzenie obsługuje bowiem łączność przez powszechnie stosowane interfejsy komunikacyjne (USB, Ethernet). Sięgnij po nowoczesną technologię wydruku kart plastikowych, która spełni oczekiwania Twojej firmy.

Drukarka kart plastikowych Zebra ZXP Series 7
Kup teraz 12 28807 złnetto 15 11433 złbrutto 12 28807 złnetto 15 11433 złbrutto Cena od szczegółowe informacje

Evolis Agilia

Evolis Agilia charakteryzuje się najwyższą jakością wydruku kart plastikowych! To urządzenie, za sprawą zastosowania technologii retransferowej, działa w rozdzielczości aż 600 dpi, zapewnia pracę w trybie od krawędzi do krawędzi (edge-to-edge) oraz umożliwia skonfigurowanie własnych profili kolorów. Drukarka marki Evolis cechuje się też solidnym wykonaniem z dużą dbałością o detale i eleganckim designem. Co więcej, model Agilia został wyposażony w wydajne podzespoły, różnorodne złącza komunikacyjne, interfejs użytkownika z kolorowym ekranem dotykowym i podajnik na 200 kart. Dzięki temu urządzenie od Evolis zaoferuje Ci wygodne wykonywanie obowiązków związanych z wydrukiem kart (np. pracowniczych, lojalnościowych, rabatowych) lub wizytówek.

Drukarka kart plastikowych Evolis Agilia
Zapytaj o ten produkt szczegółowe informacje
wszystkie / 10 / 20 / 30 produktów na stronie
1 z 1
Zapytaj o ten produkt
×

Obniż koszt zakupu kasy fiskalnej
Skontaktuj się z nami

Polskie Centrum Kas Fiskalnych
ul. Fosa 41
02-768 Warszawa

tel.: +48 22 550 32 00
warszawa@pckf.pl

pn. - pt. 8:00 - 18:00, sob. 8:00 - 16:00

Polskie Centrum Kas Fiskalnych
ul. Grójecka 122
02-367 Warszawa

tel.: +48 22 550 32 10
warszawa@pckf.pl

pn. - pt. 8:00 - 18:00

Polskie Centrum Kas Fiskalnych
ul. Kosińskiego 21
61-521 Poznań

tel.: +48 61 271 00 00
poznan@pckf.pl

pn. - pt. 9:00 - 17:00

Polskie Centrum Kas Fiskalnych
ul. Miedziana 10
90-038 Łódź

tel.: +48 42 295 50 00
lodz@pckf.pl

pn. - pt. 9:00 - 17:00

Polskie Centrum Kas Fiskalnych
ul. Fabryczna 2
20-301 Lublin

tel.: +48 81 474 00 00
lublin@pckf.pl

pn. - pt. 9:00 - 17:00

Warszawa (2) Poznań Łódź Lublin Katowice
Zadzwoń do mnie
22 550 32 00
Twój koszyk jest pusty
×

Zamów drukarkę kart plastikowych
z Pakietem Korzyści PCKF


Pobierz indywidualny kod rabatowy

Wprowadź numer telefonu oraz e-mail, a otrzymasz indywidualny kod rabatowy.

×